Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Tuczno

Zachodniopomorskie

Firma Kurierzy zatrzymuje się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do dania. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki kiedy także bogate zapotrzebowania paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy również wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (widoczne na bliskiej stronie po wpisaniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, mocna oraz pewna opłata za usługę, infolinia dostępna dla odbiorców w godzinach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwagę w razie jakichś kłopotów z dostarczeniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla sklepów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid oraz znacznie, wiele nowych. Zamawianie z nami przesyłek, to zwykle prosta czynność, oszczędzająca chwila oraz pieniądze.

DPD kurierzy Gryfice

 

Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku zajmujących się logistykom przesyłek. Działamy na lokalną firmę już od 2009 roku oraz cechujemy się profesjonalizmem, na dowolnym okresie naszej działalności – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na gruncie naszego świecie i za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas naszych mężczyzn oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych właśnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez sensu na ostatnie, czy jesteś przesyłkę nie standardową, czyli jej czas doręczenia ma żyć sprecyzowany, uwzględniając rodzaj opakowania i model przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana baza danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną możliwość na rynku spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Gryfice

Po wypełnieniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego sprowadzanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium zgody na materiał wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od czasu dostawy, firmy która potrafi najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia kolejnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na kartce www. wysylka-palety. pl możesz dojść więcej poradzie na fakt naszej oferty, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie wydawaj momentu na badanie dziesiątek stron firm kurierskich, by odszukać najodpowiedniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by zoptymalizować swoje przesyłki najlepszej jak toż dopiero możliwe.

DPD kurierzy Gryfice

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie intensywnie oraz odnosząc się do każdych norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako pewni z niskich na rynku, co wysoce daje nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale płaciło się, gdyż już możemy oznaczać usługi też bardziej dobrze.
Gdy planujesz znaleźć najodpowiedniejsze przesyłki kurierskie i wyjątkowe ceny sprzedaży w jednym miejscu, to dopiero u nas. Firma KurJerzy. pl odpowiada ci markę oraz troska o wszystkiego klienta a u nas inwestujesz nasz wysoki chwila oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszystkim świecie. Aby ułatwić ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, jednak z opcją składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci i w rozwiązaniu wszystkiego typie problemów w cudowny i subtelny sposób. Zadowoleni klienci, to zasada rozwoju znanej firmy, ponieważ są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że posiadamy jedynie ze doświadczonych, mocnych i wyselekcjonowanych firm kurierskich? Dzięki temuż zajmujesz pewność świadczonych przez nas usług na najwyższym poziomie.

DPD kurierzy Gryfice

Oczywiście mamy system kompatybilny z jakimiś informacjami RODO. Co więc znaczy dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne informacje naszych użytkowników, którymi rozpuszczasz się z nami podczas wykonywania zamówień, a wtedy trzymamy je bezpiecznie razem z ludźmi informacjami RODO i ważnym prawem Polskim.

Działamy fair i znamy jak wysoki jest twój czas, a jako prawdziwi na rynku wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do zdobycia od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z jakiegokolwiek warunku nie została oddana na moment. Także jeśli posiadasz pomysł wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością dania na czas, to dopiero u nas!

Doceniono nas na rynku Lokalnym oraz poznano na polu innych firm nominacją do nagrody Ekomers w grupie „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy znaną firmę, by sprostać najbardziej wielkim wymaganiom znanych każdych klientów. Osiągniemy a twoje oczekiwania. Nie wskazujesz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Gryfice

Zobacz również Wysyłka palety

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments